Zimno, ale wesoło

Przez cały czas pada i nie chce się nic robić. A jednak warto odpuścić ciepły koc i wybrać się na zewnątrz, bo w weekend dużo się dzieje.

 

02.12 koncert, CK, 21:00, 25 zł

Najpierw na scenie pojawi się JÓGA. Grupa składa się z wokalisty Rafała Skowrońskiego i gitarzysty Kamila Łukasiuka. Ich inspiracją są zespoły Crystal Castles oraz London Grammar.

Fair Weather Friends to połączenie muzyki z lat 70-ch z nowymi możliwościami, czyli elektronicznością i punk-rockiem. Usłyszeć i zobaczyć harmonijne brzmienia można już w piątek.

 

03.12 wernisaż, CK, hol Oratorium, 12:00

Zdarza się tak, że praca dyplomowa staje się czymś więcej niż zbiorem niepotrzebnych materiałów, które wrzuca się do śmietnika. W przypadku Agaty Blaszak tak się stało. atego jej wystawa „Nieuniknione” odnajdzie się w Centrum Kultury.

 

03.12 Sportival, Plac Zamkowy, 12:00

Prawie cały dzień będzie coś się dziać na Placu Zamkowym. Nie jest ciepło, ale po to istnieje zimowa edycja Sportivalu. Koncerty – Spragnieni Lata – i akrobacje ekstremalne będą trwały do 21.30, więc warto przyjść.

 

03.12 spektakl, ACK UMCS „Chatka Żaka”, 16:00, wejściówki

Miłość względem spektaklu. Miłość w trudnych czasach. „Liebe Macht Frei – Miłość Czyni Wolnym” jest punktem widzenia grupy tanecznej „zMYsł”. Choreografem jest Adrianna Sawczak, studentka Prawa na UMCS.

 

04.12 rozrywka, Fundacja Art of Science, 12:00

Dla miłośników gier planszowych Fundacja organizuje taki dzień, żeby każdy mógł przyjść i wspaniale spędzić czas.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *