Gramy w Chatce Żaka!

Egzaminy nadchodzą, ale akademicka Chatka proponuje odpoczynek od sesji oraz sieci społecznościowych. Zamiast emotek – prawdziwe uśmiechy!

Już jutro, 25 stycznia, odbędzie się XXIV edycja Analogowego Grania. Jest to cykl spotkań, podczas których istnieje możliwość spędzenia czasu z przyjaciółmi oraz nawiązania nowych znajomości przy grach planszowych. Spotkanie będzie miało miejsce w głównym holu ACK „Chatka Żaka” w godz. 18.00 – 22.00, chociaż ostatnia edycja trwała przez 48 godzin.

Analogowe Granie jest skierowane do każdego, nie ma ograniczeń wiekowych. Wstęp jest wolny. Do zaoferowania ma również gry karciane, logiczne i inne. – Na naszych eventach pojawia się od 40 do 130 gier. Zręcznościowe, typowo płanszowe, imprezowe. Jest w czym wybierać – potwierdza Tomasz, jeden z organizatorów wydarzenia.

Wydarzenie odbywa się w różnych instytucjach Lublina: Centum Kultury, Wydziały UMCS. Są to miejsca, gdzie ludzie spotykają się twarzą w twarz. – Na początku była to garstka osób, teraz potrafi być nawet 100 – dodaje Tomasz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *