Jak zostać prawdziwym mówcą? Przyjdź na spotkanie z Bartoszem Liberskim

Jak to jest, że niektórym przemawianie przed większą ilością ludzi przychodzi z łatwością a innym nie? Co zrobić, żeby porwać tłumy podczas przemówień ? Dowiesz się tego na spotkaniu z Bartoszem Liberskim, mówcą i trenerem, który poprowadzi zajęcia z prawidłowego przemawiania.

Dziś na rynku pracy najbardziej pożądanymi są umiejętności miękkie, czyli komunikatywność, dynamizm działania, kreatywność, umiejętność pracy w zespole, zarządzanie czasem czy odporność na stres. Wiele osób kończy studia mając gotowe wykształcenie i niewiele poza tym. Podczas tego spotkania będziesz mieć niebywałą okazję zdobyć doświadczenie i użyć zdobytej wiedzy praktyce.

Na konferencji poruszane będą dwa tematy. Storytelling, czyli sztuka opowiadania historii oraz wystąpienia publiczne, czyli w jaki sposób przemawiać do dużej grupy ludzi i wypaść z klasą.

Bartosz Liberski to trener umiejętności miękkich, mówca i przedsiębiorca, prowadzi zajęcia dla największej firmy szkoleniowej w kraju – Altkom Akademii.  Zajmował się m.in.  prowadzeniem szkoleń sprzedażowych, menedżerskich, rozwojowych, opracowywaniem nowych programów szkoleniowych czy prowadzeniem webinarów. Prowadził również internetowy kurs „Przemawiaj bez stresu”  oraz szkolenia z wystąpień publicznych, autoprezentacji i kreowania wizerunku.

Spotkanie poprowadzi doktorantka Wydziału Politologii, dziennikarka oraz działacz społeczny mgr Joanna Marszalec.

– Naszym celem jest pokazanie, jak świadomie korzystać z nowych mediów, w takich sposób, aby przynosiły nam duże korzyści, zarówno osobiste, jak i zawodowe – mówi Joanna Marszalec.

– Pomysł zrodził się przy szukaniu materiałów do doktoratu. Okazało się, że nowe media są stosowane w wielu dziedzinach, często nieświadomie – dodaje.

Spotkanie odbędzie się 19 stycznia o godzinie 16.30 w auli Wydziału Politologii (sala 111).  Po konferencji odbędą się dwugodzinne warsztaty z Bartoszem na temat prokrastynacji, czyli odwlekania. Niestety na tę część konferencji liczba miejsc jest mocno ograniczona. Obowiązuje kolejność zapisów za potwierdzeniem.

Bilety dostępne są już od 15 stycznia od godz. 12.00 na stronie http://mitic.evenea.pl/

Spotkanie z Bartoszem Liberskim jest organizowane w ramach cyklu „Warsztaty mediów cyfrowych”.

Organizatorami spotkania są: Wydział Politologii UMCS, Joanna Marszalec oraz Men’s View.

Patronem medialnym tego wydarzenia jest strona internetowa polformance.umcs.pl

Więcej informacji na stronie https://www.facebook.com/warsztatymediowcyfrowych/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *