Ørganek i inne atrakcje

Kolejny weekend startuje. Główne składniki to filmy i teatr.

21.01, film, DKF16, 17.30, 10 zł

„Wojna” jest filmem wojennym w reżyserii Tobiasa Lindholma opowiadający o mężczyźnie, który zostawia rodzinę. W domu jest bezpieczniej, ale musi wyjechać do Afganistanu. Trójka dzieci potrzebuje ojca, ale czy wróci on do domu?

21.01, film, Centrum Kultury, 18.00, 15 zł

 „W pionie” jest historią o reżyserze Leo, który szuka inspiracji do scenariusza. Podczas swej podróży spotyka Marię. Za dziewięć miesięcy rodzi ona dziecko. Jednak Maria opuszcza dom, zostawiając małego z Leo. Jak poradzi sobie ojciec dziecka?

22.01, spektakl, Teatr Andersena, 12.00, 25 zł

Kolejny pokaz spektaklu „Alicja w krainie czarów” odbędzie się w niedzielę. Dziewczyna spotyka królika, trafia do nory. Ale gdzie odnajdzi się w końcu Alicja? Aktorzy pokażą adaptację książki Lewisa Carolla a także podróże bajkową krainą.

Przypominamy również, że siedziba Teatru Andersena znajduję się w budynku CSK.

22.01, spektakl, La Vuelta. Studio Ruchu i Flamenco, 17.00 oraz 19.00, 20 zł

W niedzielę odbędzie się premiera “Carmen” – adaptacja noweli Prospera Mérimée . Historia o cygance, w której zakochał się żołnierz Jose. Czasami miłość zmienia ludzi. Jednak, jeśli nie jest ona odwzajemniana, może doprowadzić do nieprzemyślanych zachowań.

22.01, koncert, Graffiti, 20.00, 40–50 zł

Ørganek przyjeżdża da koncert w Lublinie. Jest to kwartet muzyczny, który wykonuje muzykę w stylu alternatywnego rocka. Działa od 2013 roku. Założycielem był Tomasz Oorganek. Zespół ma na swoim koncie nagrody (Toruńskie Gwiazdy – Płyta Roku 2014, Toruńskie Gwiazdy – Wykonawca Roku 2015 i inne) i teledyski, w tym debiutowy „Głupi ja!”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *