Resident Evil: Ostatni rozdział – zapowiedź !

Już w ten piątek do kin wchodzi ostatnia część z serii „Resident Evil: Ostatni rozdział”. To niebywała gradka dla fanów ekranizacji, która zarobiła do tej pory w sumie ponad miliard dolarów.

Seria „Resident Evil” to mieszanka horroru, kina akcji, science fiction i charakterystycznego poczucia humoru. Jak mówi szef ekipy odpowiedzialnej za efekty specjalne – Grant Hulley:

– Akcja przenosi nas w inny wymiar, w inną rzeczywistość, rozsadza głowy.

„Resident Evil: Ostatni rozdział” to finał serii i jednocześnie podziękowanie dla fanów. Alice, główna bohaterka grana przez Millę Jovovich, staje do ostatniej rozgrywki z koncernem Umbrella. Alice powraca do Raccoon City by zatrzymać epidemię wirusa T i ocalić ludzkość. Za reżyserię i scenariusz odpowiedzialny jest Paul W. S. Anderson, który również realizował poprzednie filmy z uniwersum, jak i głośny film „Pompeje” z Kitem Harringtonem oraz „Trzej muszkieterowie”, gdzie można było zobaczyć hollywoodzkie gwiazdy jak Logan Lerman („Percy Jackson i bogowie olimpijscy”), Luke Evans („Drakula. Prawdziwa historia”, „Hobbit: Pustkowie Smauga”), Orlando Bloom („Piraci z Karaibów”, „Władca pierścieni”) oraz Christoph Waltz („Bękarty wojny”, „Spectre”).

­­– Myślę, że fani pokochają film, ponieważ jest w nim wszystko, co chcieliśmy, a nie mieliśmy możliwości pokazać – mówi Anderson.

Film będzie można zobaczyć zarówno w wersji 2D, jak i 3D, IMAX 3D, a szczególnie żądni wrażeń widzowie będą mogli wybrać się na film w wersji 4DX, gdzie na własnej skórze będą odczuwali wiatr, krople wody, stroboskopy , wibracje i zapachy.

 

Po więcej informacji o filmie i seansach zapraszamy na stronę Cinema City

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *