Weekend po świętach

Trzej Królowie stoją na progu. Stoją, ale nie przeszkadzają nowym wydarzeniom odbyć się w sobotę i niedzielę. 

 

7.10, film, Centrum Kultury, 20.00, 8 – 10 zł

„Lion. Droga do domu” jest dramatem, który dostał Nagrodę Publiczności na MFF Toronto w 2016 roku.

W dzieciństwie zgubił się w mieście, którego nie zna. Nie umie powiedzieć nic o sobie i musi przetrwać w samotności, ale jest tylko pięcioletnim chłopcem. Jednak para Australijczyków trafia na chłopca i ratuje mu życie. Minęło 25 lat i już dorosły mężczyzna próbuje znaleźć dom oraz rodzinę, która znajduje się tysiące kilometrów od niego.

7.10 karaoke, Cap Pab, 20.00

Do Cap Pab może się wybrać każdy, kto lubi śpiewać. Jest to okazja pokazać swój świetny głos. Nawet jeśli go nie masz, nikt tego nie zauważy. Można wybrać rodzaj muzyki, który chcesz zaśpiewać.

7.10, festiwal filmów, Chatka żaka, 19.30, 5 zł – seans, 40 zł – karnet

 

Po raz ósmy odbywa się Festiwal Filmów Rosyjskich Sputnik nad Polską. Potrwa do 23 stycznia. Jako pierwszy w tej edycji zostanie pokazany film pod tytułem Zoologia.
Życie Nataszy nie jest ciekawe: od pracy w zoo do domu z matką. Pewnego dnia dziewczynie wyrasta ogon . W jaki sposób zmieni się życie Nataszy?

8.01, festiwal filmów, Chatka żaka, 19.30

Trwa Festiwal Filmów Rosyjskich Sputnik nad Polską. Uczeń jest kolejnym filmem. Winiamin dzieli świat na dobry i zły. Uważa, że wszystko funkcjonuje nie tak, jak powinno. Wie czym jest moralność. Jednak w pewnym momencie z onieśmielonego chłopaka wyrasta współczesny Tartuffe. Jelena Lwowna próbuje uratować chłopaka, ale czy da się?
8.10, muzyka, Centrum Kultury, 11.00

Po raz pierwszy w tym roku CK organizuje dla wielbicieli muzyki winylowej Giełdę płyt i wydawnictw muzycznych. Od godziny 11.00 do 14.00 będzie okazja poznać w Piwnicach CK kolekcjonerów winylowych i cyfrowych płyt oraz różne gatunki muzyki, prezentowane na wielu stoiskach.

8.10, spektakl, Teatr stary, 19.00, 15  ̶  50 zł

„Wieloryb The Globe” to spektakl w reżyserii Evy Rysovej. Pozostałe pokazy potrwają do 15 stycznia. „Wieloryb The Globe” jest historią wielkiego wieloryba, który został wyrzucony na brzeg. Greenpeace robi wszystko, by go uratować. Czy pomoże polewanie wodą i śpiewanie piosenek?

Więcej informacji o wydarzeniu oraz o cenach biletów można znaleźć na stronie Teatru Starego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *