Ladies Night w Cinema City !

Już 28 lutego w kinach Cinema City odbędzie się kolejna impreza z serii Ladies Night. Tym razem miłośniczki kina będą mogły obejrzeć najnowszą komedię romantyczną Ryszarda Zatorskiego – ,,Porady na zdrady”.

 

W filmie „Porady na zdrady” zdradzona w dniu ślubu Kalina (Magdalena Lamparska) i porzucona przez chłopaka Fretka (Anna Dereszowska) rozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów. Wszystko idzie dobrze do chwili, gdy Kalina ma uwieść Macieja (Mikołaj Roznerski) – coacha i specjalistę do spraw damsko-męskich. Jego żona Beata (Weronika Rosati) – amatorka seksownych Latynosów – podejrzewa go o zdradę i chce mieć na to niezbite dowody. Kalina, doceniając klasę „przeciwnika”, bierze się do pracy ze zdwojoną energią. Jednak tym razem cały plan bierze w łeb. Maciej nie jest jak inni mężczyźni, a serce dziewczyny znów zaczyna bić mocniej. W filmie występuje także Tomasz Karolak jako król poczytnych poradników na temat związków, rozwiązków i wszystkiego innego.

 

Ladies Night to cykliczna impreza, która odbywa się raz w miesiącu, od stycznia do czerwca oraz od września do listopada, w wybrany czwartek miesiąca o godz. 19.30 w 20 kinach Cinema City w całej Polsce. Podczas eventu widzowie mają możliwość obejrzenia przedpremierowo filmu o tematyce kobiecej oraz wzięcia udziału w konkursach z wartościowymi nagrodami. Wśród atrakcji Ladies Night są także porady specjalistów na tematy kobiece, a dodatkowo każda z uczestniczek imprezy otrzymuje powitalny prezent.

 

Po więcej informacji o filmie i wydarzeniu zapraszamy na stronę www.cinema-city.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *