LEGO BATMAN: FILM – zapowiedź!

Fani Batmana, zarówno ci mali jak i już trochę więksi, na pewno ucieszą się na wieść, że już 9 lutego do kin wchodzi kolejny film. Jednak tym razem cała przygoda będzie rozgrywać się w kolorowym uniwersum zbudowanym z milionów LEGO. Co zaoferuje nam nietypowy świat zbudowany w całości z kultowych klocków ?

Batman z LEGO to strażnik porządku, który pod osłoną nocy rozprawia się z przestępcami, staje się przez to najpopularniejszym superbohaterem. Jednak nie zapominajmy, że Bruce Wayne to też najbogatszy miliarder, najsłynniejszy celebryta i najbardziej pożądany kawaler. Lecz Gotham City znowu potrzebuje jego pomocy, a Batman żeby tym razem rozprawić się z Jokerem musi wyjść ze swojej jaskini i nauczyć się współpracy z innymi oraz od czasu do czasu uśmiechać.

Film stworzyli producenci „LEGO Przygody” (2014)- Chris McKay, Dan Lin, Phil Lord, Christopher Miller oraz Roy Lee. Głosu plastikowym figurkom użyczyli między innymi: Will Arnett ( serial Seria niefortunnych zdarzeń-2017), Zach Galifianakis (Kac Vegas), Ralph Fiennes ( Harry Potter).

Przedpremierowe pokazy LEGO BATMAN: FILM odbędą się od 4 do 9 lutego w kinach Cinema City.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.cinema-city.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *