UMCS

Uwolnij swój głos! Darmowe warsztaty dla studentów!

Już w marcu odbędą się wyjątkowe warsztaty z emisji głosu. Dla wielu studentów jest to szansa na poszerzenie dotychczasowej wiedzy, a także na zdobycie nowych umiejętności.

Jeżeli pragniesz zgłębić tajniki emisji głosem i jesteś ciekawy jaki potencjał w nim tkwi, już dziś zapisz się na darmowe warsztaty. Dzięki uczestnictwie poszerzysz swoją wiedzę z zakresu emisji głosu i zdobędziesz umiejętności przydatne zarówno w pracy jak i na co dzień.

Warsztaty są adresowane do studentów UMCS, z wyjątkiem osób studiujących logopedię z audiologią. Odbędą się 6 marca w godzinach 17:00 – 20:00 na Wydziale Humanistycznym.

Przebieg warsztatów wygląda następująco:

Warsztaty będą podzielone na dwie części: teoretyczną i praktyczną. Pierwsza część to krótkie wprowadzenie podstawowych informacji z zakresu anatomii narządów artykulacyjnych oraz profilaktyki schorzeń narządu głosu, a także oddychania. Drugą część warsztatów będzie miała charakter praktyczny.  Ważnym elementem będą ćwiczenia rozluźniające narząd artykulacyjny. – W tej części szkolenia uczestnicy nauczą się świadomie kontrolować swój oddech oraz głos. Zrealizowane zostaną ćwiczenia oddechowe, fonacyjne z wykorzystaniem techniki miękkiego nastawienia głosowego oraz ćwiczenia rezonansu. – informują organizatorzy.

Aby zapisać się na warsztaty należy do 3 marca wysłać wiadomość e-mail pod adres: logoaudio@gmail.com  zatytułowaną WARSZTATY. W treści wiadomości należy podać imię i nazwisko, a także rok i kierunek studiów. Liczba miejsc jest ograniczona.

Jestem studentką trzeciego roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pochodzę z Lublina. Uwielbiam podróżować i odkrywać niezwykłe historie "zwykłych ludzi". Dziennikarstwo to dla mnie nie tylko praca, lecz niesamowita pasja. Marzę o wycieczkach do Indii, Japonii i USA.