UMCS

Zimowa rekrutacja na UMCS trwa !

Osoby chętne do studiowania na naszym Uniwersytecie mają czas na internetową rejestrację do 19 lutego. W tym roku UMCS oferuje studia II stopnia na kierunkach gospodarka przestrzenna oraz fizyka techniczna.

 

O przyjęcie na studia z zakresu gospodarki przestrzennej mogą się ubiegać absolwenci studiów I stopnia na tym kierunku, a także absolwenci architektury i urbanistyki. Osoby, które nie ukończyły studiów inżynierskich, będą zobowiązane do uzupełnienia różnic programowych. Z kolei o przyjęcie na fizykę techniczną mogą się starać absolwenci fizyki, fizyki technicznej lub kierunku pokrewnego (w zakresie nauk ścisłych, technicznych lub przyrodniczych).

 

Trwa również rekrutacja na kilka kierunków studiów podyplomowych, które uzupełniają wiedzę i podnoszą kwalifikacje słuchaczy.

 

Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę www.umcs.pl, zakładka – Aktualności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jestem specjalistką ds. nekrologów. Pasjonuje się też kinem, serialami oraz literaturą. Zazwyczaj swoje teksty piszę przy akompaniamencie ulubionych zespołów, lecz w skrajnych przypadkach przy ścieżce dźwiękowej do filmu Ogniem i mieczem.