Michał Siegieda na Wydziale Politologii UMCS

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Michałem Siegiedą, które odbędzie się 17 marca o godzinie 11.00 w Sali rady Wydziału Politologii UMCS (sala 115).

Michał Siegieda jest dziennikarzem, reporterem oraz wydawcą programów informacyjnych. Jest również absolwentem Wydziału Politologii (skończył politologię). Pracę w mediach rozpoczynał w Radiu Plus, następnie pracował m.in. w Radiu Lublin, TVP Lublin czy TV Puls. Od 2009 do połowy 2016 roku pracował jako wydawca bocznych wydań Wiadomości TVP. Dodatkowo był także reporterem serwisu oraz prezenterem w TVP Info. Od tego roku jest wydawcą  programów informacyjnych w telewizji WP.

Spotkanie będzie połączone z warsztatami telewizyjnymi, podczas których redaktor przekaże podstawowe informacje na temat pracy reportera oraz wydawcy. Wydarzenie to będzie idealną okazją do zapoznania się z tajnikami pracy dziennikarza telewizyjnego.

Wstęp na to wydarzenie jest darmowy.

Organizatorami spotkania są Wydział Politologii, Studenckie Koło Dziennikarskie oraz Magazyn Wydziału Politologii „Polformance”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *