Szybcy i wściekli 8 już w kinach!

„Szybcy i wściekli” się nudzą. Dom (Vin Diesel) cieszy się miesiącem miodowym, reszcie ekipy także udało się znaleźć namiastkę normalnego życia. I właśnie wtedy pojawia się ona. Tajemnicza kobieta (w tej roli Charlize Theron), która wciąga Doma w niebezpieczny świat, z którego nie ma ucieczki. Dom zdradzi najbliższych. Wszystkich czeka czas pełen prób i testów, jakich nie widzieliście dotąd w kinie. Od wybrzeży Kuby przez ulice Nowego Jorku po lody arktycznego morza Barentsa, „Szybcy i wściekli” przemierzą świat, by powstrzymać zło i chaos.

Poprzednia, siódma część „Szybkich i wściekłych” była międzynarodowym przebojem i szóstym najbardziej dochodowym filmem w historii kinematografii, wyprzedzając m.in. „Skyfall” i „Park Jurajski”. Ósma część ma duże szanse, by  ten wynik poprawić!

„Szybcy i wściekli 8” to prawdziwa petarda – szaleńcze zwroty akcji, niesamowite efekty specjalne i ekstremalna dawka emocji.

 

Wszystkich kinomaniaków spragnionych prędkości, adrenaliny i pięknych samochodów zapraszamy już dziś na seanse w Cinema City.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *