Wernisaż finałem Głębi Spojrzenia

Ósma edycja Ogólnopolskiego Studenckiego Konkursu Fotograficznego Głębia Spojrzenia dobiega końca. Uczestnicy przysłali blisko 450 prac, czym udowodnili, jak ważny jest rozwój pasji bez względu na poziom umiejętności czy posiadany apart. 

Głębia Spojrzenia to konkurs przeznaczony dla wszystkich studentów, którzy nie zajmują się fotografią zawodowo. Zwycięskie prace zostały wybrane przez profesjonalne jury, w skład którego wchodziło wielu znanych fotografów oraz specjalistów z tej dziedziny. Zdjęcia ocenione zostały w trzech kategoriach: 

Postacie w migawce

Dzieła codzienności

Historie prawdziwe

W tym roku zgłoszone prace oceniali: Bartłomiej Jurecki, Izabela Zdziebko, Mateusz Skwarczek, Grzegorz Kosmala, Robby Cyron, Artur Rychlicki, Joanna Gorlach, Mateusz Mrozowski, Paweł Płaneta, Piotr Idem. 

Laureatów konkursu poznamy już 20 kwietnia podczas uroczystego wernisażu, który odbędzie się w Metaforma Cafe w Krakowie (ul. Powiśle 11). Rozpoczęcie wydarzenia już o godzinie 18.00. Wstęp wolny. Dodatkowo jeszcze przez 7 dni będzie możliwość podziwiania zdjęć na tygodniowej wystawie.
Organizatorem Konkursu jest Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa UJ, a współorganizatorem Instytut Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej UJ. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *