Rodzinna Majówka w Ogrodzie Botanicznym!

pixabay.com

W niedzielę odbędzie się Rodzinna Majówka. Przewidziano wiele atrakcji m.in. pokaz produkcji słodyczy, konkursy i kiermasz.

28 maja odbędzie się Rodzinna Majówka. Podczas wydarzenia przewidziano różne atrakcje dla całej rodziny, a w szczególności dla dzieci. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11.00 na placu przy Dworku Kościuszków. Ogród Botaniczny który na wiosnę jest pełen pięknych drzew i kwiatów to idealne miejsce, by spędzić wspólnie z rodziną ostatnie dni maja.
W programie przewidziano atrakcje, takie jak:

„Cukier Lukier” – zobacz na własne oczy, jak powstają cukierki i lizaki. Produkcja słodyczy przyciągnie uwagę najmłodszych i nie tylko.

Spacer z przewodnikiem po majowym Ogrodzie (zbiórka przy Dworku Kościuszków o godz. 15.00),

Zajęcia florystyczne i inne zabawy dla dzieci oraz konkursy, 

kiermasz roślin ozdobnych i owadożernych, rękodzieł i produktów naturalnych.

pixabay.com

– 28 maja o godz. 13.00 w Dworku Kościuszków odbędzie się wernisaż wystawy Huberta Ogara pt. „Liść – małe dzieło sztuki”. Prace zostały wykonane techniką drutoplastyki – zaznacza Aneta Adamska, rzecznik prasowy UMCS. Wystawa dostępna będzie dla zwiedzających do 2-go lipca w następujących terminach: środa – piątek w godz. 10.00 – 17.00, a także sobota – niedziela w godz. 11.00 – 18.00.

W niedzielę bilet do Ogrodu Botanicznego jest jednocześnie biletem wstępu do Dworku
Kościuszków. Dzieci, które nie skończyły 10 lat uczestniczą w wydarzeniu bezpłatnie.

– Jak co roku, zapraszamy całe rodziny, a szczególnie tych, którzy lubią zabawę i aktywne spędzanie czasu wolnego – podkreśla Anta Adamska, rzecznik prasowy UMCS.

Warto zaznaczyć, że wejście do Ogrodu Botanicznego znajduje się od strony ulicy Willowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *