Koncert Chwały w Lublinie

fot. Monika Lenartowicz

Natalia Kukulska była gościem głównym jubileuszowego Koncertu Chwały. Wydarzenie co roku gromadzi na ulicach Lublina wiele osób. Podobnie było w tym roku.

 

fot. Monika Lenartowicz

Na scenie zaprezentowały się zespoły Gospel Rain i 100 osobowy Chór dla Jezusa, a także lubelska wspólnota Guadalupe. Główną gwiazdą wieczoru była Natalia Kukulska.

 

– Takie wydarzenia są rewelacyjne. Co roku jest niesamowita atmosfera, nie tylko na scenie ale także wśród publiczności, dlatego niezmiernie się cieszę, że miałam możliwość uczestnictwa we wczorajszym koncercie – podkreśla Monika Lenartowicz, która wczoraj śpiewała razem z Chórem dla Jezusa. – Nigdy jeszcze nie widziałam tylu ludzi na placu Zamkowym, był to piękny widok – zaznacza dziewczyna.

Światło to hasło tegorocznego koncertu, nawiązuje do Eucharystii. Koncert Chwały to dopełnienie Bożego Ciała i przedłużenie świętowania tego dnia. – Poprzez muzykę wspólnie z rodziną modliłam się. Słowa utworów prezentowanych podczas koncertu trafiają prosto do serca. Wykonawcy wyglądali wyjątkowo, a najbardziej wzruszyła mnie obecność Natalii Kukulskiej – podkreśla Pani Teresa, mieszkanka Lublina.

 

Jubileuszowy koncert wyjątkowo nie odbył się na Placu Litewskim, lecz na Placu Zamkowym. W ciągu 15 lat pierwszy raz organizatorzy zmienili miejsce wydarzenia. Podczas koncertu można było włączyć się w dwie akcje charytatywne. Pierwsza to zbiórka monet, a druga akcja dotyczyła zbiórki na rzecz cierpiącej na obustronny niedosłuch Marysi.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *