Konferencja „Demokracja Demokratyzacji Miejskiej”

Już 3 czerwca odbędzie się seminarium „Demokracja Demokratyzacji Miejskiej”. Tematem spotkania będzie objaśnienie, czym jest demokracja miejska oraz jak należy współcześnie interpretować ten termin. A także jakie są przejawy demokratyzacji jako procesu aktywizacji społecznej.

Podczas spotkania głos zabierze – już po raz drugi w lubelskim seminarium – Profesor Jerzy Hausner oraz Redaktor Edwin Bendyk. Wypowiadać będzie się także Prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk, Dziekan Wydziału Politologii UMCS Profesor Iwona Hoffman, a także Anna Dąbrowska – Prezes Zarządu Stowarzyszenie Homo Faber i Piotr Franaszek – dyrektor Centrum Spotkania Kultur.

Seminarium odbywa się w ramach cyklu konferencji Open Eyes Economy Summit. Udział w niej biorą wybitni przedstawiciele świata polityki, biznesu czy kultury i administracji publicznej.

W Lublinie spotkanie to organizowane jest z inicjatywy Prezydenta Miasta – Krzysztofa Żuka w związku z rocznicą pierwszych częściowo wolnych wyborów.

Spotkanie ma charakter otwarty. Rozpocznie się o godzinie 14:00 w sali kameralnej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.oees.pl oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/OpenEyesEconomy/?fref=ts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *