Mumia – zapowiedź!

Witaj w nowym świecie bogów i potworów, gdzie księżniczka Ahmanet wstaje z grobu by dokonać zemsty. W kontynuacji kinowego przeboju „Mumia” występuje trzykrotnie nominowany do Oscara Tom Cruise oraz zdobywca statuetki Akademii Russell Crowe. W rolę tytułową wcieliła się Sofia Boutella (,,Kingsman: Tajne służby’’, ,,Star Trek: W nieznane’’).

 

Piękna egipska księżniczka, której złość za niesprawiedliwość rosła przez tysiące lat  budzi się do życia w dzisiejszych czasach. Czy zwykły człowiek zdoła powstrzymać wściekłość która narastała tak długo?

Seria o mumii jest jedną z najpopularniejszych w historii kinematografii, jej pierwsza ekranizacja powstała już w 1932 roku. Do tej pory zarobiła prawie 1,5 miliarda dolarów.

 

Na premierę najnowszej części zapraszamy już 9 czerwca do kin Cinema City. Na fanów naprawdę mocnych wrażeń czekają seanse w oddziałującej na wszystkie zmysły technologii 4DX, która przenosi kinowe doświadczenie w zupełnie inny wymiar, pozwalając realnie poczuć zapachy, podmuchy wiatru, krople wody, wibracje i ruch. Seans w sali ŠKODA 4DX to prawdziwy zastrzyk adrenaliny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *