Zamknięcie wiaduktu na al. Solidarności

Dzisiaj od godziny 10 lubelscy kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami spowodowanymi zamknięciem wiaduktu na al. Solidarności. Drogowcy pracują tam nad ułożeniem kolejnej warstwy asfaltu.

– Ze względu na konieczność dokończenia nawierzchni na nasypie zachodnim, które polegać będzie na ułożeniu warstwy ścieralnej asfaltu, organizacja ruchu na jeden dzień powróci do stanu sprzed dopuszczenia wiaduktów do ruchu, tj. w oparciu o skrzyżowanie o ruchu okrężnym –  informuje Joanna Bobowska z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin. W związku z tym kierowcy muszą zwracać uwagę na znaki poziome i pionowe, więc pojazdy znajdujące się na rondzie mają dziś pierwszeństwo.

Kierowcy przejeżdżający al. Solidarności od strony centrum mijając węzeł Poniatowskiego zetkną się z zawężeniem do jednego pasa ruchu. To wszystko sprawi, że podróżujący dojadą do skrzyżowania, na którym obowiązuje ruch okrężny.

Warto wspomnieć, że samochody poruszające się od strony Warszawy w kierunku centrum, będą przemieszczać się jezdnią wzdłuż rzeki. Droga jest zwężona do jednego pasa ruchu przed skrzyżowaniem. Zagrodzone będą dwa pasy prowadzące na estakadę.

Prace potrwają cały wtorek aż do późnych godzin nocnych. Ruch na wiadukcie wróci już jutro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *