AKCJA – REKRUTACJA

Pasja? Talent? Ambicje? Znasz to? Potrzebujemy Cię! To właśnie pod takim hasłem rusza kolejny nabór do Studenckiego Koła Dziennikarskiego UMCS. W najbliższy wtorek, 17 października  o godzinie 20:30 w Chatce Żaka, w sali 13, można będzie ubiegać się o dołączenie do organizacji. Rekrutacja ma na celu pozyskanie kolejnych adeptów dziennikarstwa, którzy pod okiem bardziej doświadczonych kolegów, będą mogli rozwijać swoje pasje dziennikarskie. Studenckie Koło Dziennikarskie zaprasza wszystkich studentów, także tych, którzy w mediach będą stawiać swoje pierwsze kroki.

Studenckie Koło Dziennikarskie posiada szeroką gamę możliwości. Realizuje wiele projektów z zakresu dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Studenci organizują warsztaty dziennikarskie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a także reprezentują UMCS i Wydział Politologii na różnych wydarzeniach m.in. Dni Otwarte UMCS. Od lat organizują spotkania ze znanymi dziennikarzami. Zaproszenie od SKD przyjęli między innymi: Marcin Meller, Kamil Durczok, Tomasz Sekielski, Arleta Bojke czy Tomasz Smokowski. Warto wspomnieć, że koło dziennikarskie UMCS jest także współorganizatorem oraz koordynatorem dorocznej Gali Studenckich Nagród Dziennikarskich ,,MediaTory”.

Nabór do SKD jest połączony z rekrutacją do redakcji ,,Polformance”. Członkostwo w redakcji umożliwia szlifowanie warsztatu dziennikarskiego w postaci artykułów umieszczanych w magazynie ,,Polformance” jak i na stronie internetowej www.polformance.umcs.pl.

 

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1871333796455358/?acontext=%7B%22ref%22%3A%223%22%2C%22ref_newsfeed_story_type%22%3A%22regular%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *