Wydział Ekonomiczny zaprasza na Marketingowe Wieczory
Kultura Polityka UMCS

Ruszają „Marketingowe Wieczory UMCS” na Wydziale Ekonomicznym

Kolejna już odsłona będzie służyć sukcesywnemu łączeniu teorii z praktyką. Pierwszy wykład poprowadzi Prelegent Kamil Misztal.

Marketingowe wieczory UMCS to cykl spotkań poświęcony praktykom w dziedzinie marketingu. Podczas kursu będzie można nabyć wiedzę z zakresu zasobów ludzkich i PR.

– Razem z Natalią Buczyńską organizujemy kolejną edycję projektu „Marketingowe Wieczory UMCS”.  Wykłady organizowane są po to, aby poszerzać wyobraźnię uczestników i  sukcesywnie łączyć teorię z praktyką – mówi Konrad Koneczny, koordynator projektu.

Zaproszenie na ciekawą prelekcję

Prelegent Kamil Misztal wygłosi swój wykład pt. W protezie a na rowerze. Akcja charytatywna od strony medialnej i marketingowej.

Zapraszamy wraz z Kołem Naukowym Zarządzania i Marketingu do udziału w tym wydarzeniu, które odbędzie się już 30 listopada o godzinie 18:30. Miejscem spotkania będzie Aula II Wydziału Ekonomicznego, wstęp oczywiście bezpłatny.

Więcej informacji na stronie : www.marketingowewieczoryumcs.pl