Jeden z UMCS

W mikołajkowy wieczór, 6 grudnia, odbyła się pierwsza w historii edycja programu „Jeden z UMCS”. Pomysł na konkurs został zaczerpnięty z  teleturnieju „Jeden z dziesięciu”, który jest emitowany nieustannie od 29 lat w TVP. O eliminacjach do tego wydarzenia opowiedział współorganizator imprezy Przemek Nowaczyński:

„Aby wziąć udział w programie, trzeba było najpierw wypełnić formularz zgłoszeniowy, który był przeprowadzany drogą internetową. Następnie zostały przeprowadzone eliminacje internetowe, które odbyły się 4 grudnia. Trzeba było odpowiedzieć na 15 pytań, na które miało się czas od godziny 20 do 24.”

Główną nagrodą był karnet na paintball fundowany przez firmę Fun Sport. Dla pozostałych osób przygotowane zostały nagrody pocieszenia, między innymi: kupony na lody w lodziarni BOSKO, gadżety UMCS-u a także kupon do restauracji Tarty Yvonne.

Podczas konkursu czestnicy mierzyli się z pytaniami z różnych dziedzin, między innymi: uniwersytet, język polski, historia Polski, biologia i wiele innych. Nie zabrakło również fantastycznej energii ze strony prowadzącego jak i publiczności, która zgromadziła się w Sali widowiskowej Chatki Żaka.

Zwycięzcą pierwszej edycji „Jeden z UMCS” został Kamil Karczmarczuk, który opowiedział o swoich wrażeniach podczas programu:

„Bardzo mi się podobało całe wydarzenie, tym bardziej że udało mi się wygrać. Zabawa była naprawdę bardzo dobra. Trochę śmiechu też było. Myślę, że warto będzie powtórzyć taką imprezę.”

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejną edycję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *