Rusza kolejna edycja „Challenge Accepted”

 „Challenge Accepted” to największa typu inicjatywa w województwie lubelskim. Najlepsi uczestnicy otrzymają nagrody w postaci sprzętu elektronicznego.

 

W teście mogą wziąć udział studenci z Polskich uczelni, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, a także mieszkańcy Lublina i województwa lubelskiego. Uczestnikiem może być osoba, która ukończyła 16 lat i posługuje się angielskim na poziomie B2 lub C1. Jest to już trzecia edycja konkursu z zakresu znajomości języka angielskiego i wiedzy na temat kultury krajów anglosaskich. Poprzednie cieszyły się dużym zainteresowaniem młodych osób.

 

Organizatorem jest Centrum Promocji oraz Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS.

 

Jak ma wyglądać test?

Pierwszy etap to  45-minutowa część pisemna. Polega na rozwiązaniu 60 pytań zamkniętych (jednokrotnego wyboru).

 

W dobie XXI wieku język angielski jest jednym z najpopularniejszych języków na świecie. Wszyscy chętni do udziału muszą przesyłać do 13 czerwca br. swoje zgłoszenie poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie: www.umcs.pl.

 

Organizatorzy podkreślają, że udział w „Challenge Accepted” jest doskonałą okazją do zweryfikowania umiejętności posługiwania się tym niezwykle popularnym językiem.

 

Gdzie odbędzie się konkurs?

15 czerwca b.r. o godz. 10.15 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie (Plac Marii Curie-Skłodowskiej 5).

 

Warto zaznaczyć, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązuje kolejność zgłoszeń (do 400 osób).

Wszelkie pytania można kierować na adres e-mailowy: konkurs@umcs.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *