XI Lubelskie Dni Fotografii

Lubelskie Dni Fotografii Facebook

Wczoraj w Akademickim Centrum Kultury „Chatka Żaka”, rozpoczęły się XI Lubelskie Dni Fotografii. Impreza potrwa do 26 maja. W trakcie tych dni każdy pasjonat fotografii znajdzie coś dla siebie. Czekają na was prelekcje i warsztaty prowadzone przez cenionych fotografów w Polsce i na świecie.

Wczoraj mieszkańcy Lublina mieli okazję uczestniczyć w prelekcji Rafała Bojara. Fotograf, który poprzez swoją pracę, w niesamowity sposób opowiada historię ludzi, które łapią za serce. Nie jednej osobie na sali łezka w oku się zakręciła. Wszystko to stworzone dzięki więzi, jaką fotograf nawiązuje z ludźmi, którzy czekają aż ich życie zostanie opowiedziane.

Dzisiaj lublinianie będą mieli okazję być aż na trzech prelekcjach. Jako pierwszy, o godzinie 12:00 w sali widowiskowej w Chatce Żaka, swoje wystąpienie będzie miał Karol Zienkiewicz, który opowie nam trochę o etyce fotoreportera. O 14:00 na sali pojawi się dr Jerzy Bednarski ze swoją prelekcją na temat anatomii piękna. Na koniec zostało przygotowane spotkanie, które będzie dotyczyło budowy klimatu światłem i kolorem, o tym opowie wam więcej Peter Bielack.

Wszystkie spotkania prowadzone przez fotografów odbędą się w sali widowiskowej w Inkubatorze Chatki Żaka. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.

Pełny harmonogram można znaleźć na Facebooku Lubelskich Dni Fotografii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *