XI Lubelskie Dni Fotografii

Lubelskie Dni Fotografii Facebook

Wczoraj w Akademickim Centrum Kultury „Chatka Żaka”, rozpoczęły się XI Lubelskie Dni Fotografii. Impreza potrwa do 26 maja. W trakcie tych dni każdy pasjonat fotografii znajdzie coś dla siebie. Czekają na was prelekcje i warsztaty prowadzone przez cenionych fotografów w Polsce i na świecie.

Wczoraj mieszkańcy Lublina mieli okazję uczestniczyć w prelekcji Rafała Bojara. Fotograf, który poprzez swoją pracę, w niesamowity sposób opowiada historię ludzi, które łapią za serce. Nie jednej osobie na sali łezka w oku się zakręciła. Wszystko to stworzone dzięki więzi, jaką fotograf nawiązuje z ludźmi, którzy czekają aż ich życie zostanie opowiedziane.

Dzisiaj lublinianie będą mieli okazję być aż na trzech prelekcjach. Jako pierwszy, o godzinie 12:00 w sali widowiskowej w Chatce Żaka, swoje wystąpienie będzie miał Karol Zienkiewicz, który opowie nam trochę o etyce fotoreportera. O 14:00 na sali pojawi się dr Jerzy Bednarski ze swoją prelekcją na temat anatomii piękna. Na koniec zostało przygotowane spotkanie, które będzie dotyczyło budowy klimatu światłem i kolorem, o tym opowie wam więcej Peter Bielack.

Wszystkie spotkania prowadzone przez fotografów odbędą się w sali widowiskowej w Inkubatorze Chatki Żaka. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.

Pełny harmonogram można znaleźć na Facebooku Lubelskich Dni Fotografii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *