Muzyczny koniec roku w Lublinie

Pozostały jeszcze dwa miesiące i przywitamy 2019 rok. Zanim jednak to nastąpi, w Lublinie na fanów polskiej muzyki czeka wiele koncertów. Sprawdźcie, kto odwiedzi nasze miasto w listopadzie i grudniu!

 

Paulina i Natalia Przybysz

Na wspólnej trasie koncertowej, wśród której znalazło się także nasze miasto, będzie można usłyszeć utwory z ich solowych albumów: „Chodź tu” Pauliny oraz „Światło Nocne” Natalii. Siostry Przybysz zdobyły popularność występując w zespole Sistars. Teraz śpiewają solo, wciąż zdobywając liczne nagrody. Koncert odbędzie się 5 listopada w CSK.

KAMP!

Polski zespół elektroniczny pojawił się już w tym roku w Lublinie, m.in. na Kulturaliach. Tym razem zagrają w Klubie Dom Kultury 17 listopada. Zaprezentują materiał ze swojej trzeciej płyty „Don’t Clap Hands” ciepło przyjętej przez krytyków.

Ralph Kaminski

Na początku grudnia do naszego miasta zawita utalentowany chłopak pochodzący z Podkarpacia. To w Klubie30 zakończy swoją trasę „Pożegnanie z morzem”. Na scenie w Lublinie pojawi się z nim również 7 osobowy skład muzyków.

Mela Koteluk

4 grudnia w CSK Mela Koteluk zaprezentuje swój najnowszy materiał z albumu „Migracje”. Fani z niecierpliwością wyczekują nowych utworów po 4 latach od ukazania się ostatniego albumu i przerwie od koncertowania. Przedsmakiem jest niedawno ukazany singiel „Odprowadź”. Premiera płyty zaplanowana jest na 9 listopada.

Sonbird

To będzie pierwszy koncert zespołu z Żywca w naszym mieście! Co prawda, grupa przyjaciół nie wydała jeszcze swojego debiutanckiego albumu, ale ich utwory „Ląd” czy „Hel” cieszą się ogromną popularnością. Są jednym z najlepiej zapowiadających się zespołów polskiej sceny muzycznej. Zdążyli już wystąpić na Męskim Graniu i Open’erze. Koncert w Lublinie zaplanowano na sobotę 8 grudnia w Domu Kultury.

Oprócz tych reprezentantów polskiej muzyki będzie można wybrać się też na kilka innych koncertów. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *