Ogólnopolska konferencja na Wydziale Politologii UMCS

W piątek 7 grudnia odbędzie się IV ogólnopolska konferencja naukowa „Wpływ środowiskowy na wybór ścieżki życiowej. Psychologia, przestępczość, media, tolerancja”.

Konferencja po raz 4 odbywa się w Lublinie na Wydziale Politologii. Poprzednie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.
Wydarzenie ma zasięg ogólnopolski i jest skierowane do naukowców, lekarzy, inżynierów, specjalistów oraz studentów, którzy interesują się problematyką nauk psychologicznych, prawniczych, politycznych i społecznych.

— Jest to już IV edycja konferencji. Tradycyjnie swoje referaty zaprezentują prelegenci z różnych ośrodków akademickich w Polsce — tłumaczy Michał Kucharski, jeden z organizatorów — Program w tym roku skupia się wokół 4 dziedzin tzn. psychologii, przestępczości, mediów i tolerancji — dodaje.

Konferencja odbędzie się na wydziale Politologii UMCS w piątek 7 grudnia i potrwa od 9:00 do 16:00. Zapisy dla prelegentów już się skończyły. Politologiczne Koło Naukowe zaprasza wolnych słuchaczy.