Koncertowy marzec w naszym mieście

Kolejny miesiąc pełen muzyki czeka na fanów wrażeń koncertowych. W marcu Lublin odwiedzi kilku artystów, których warto posłuchać na żywo.

Kwiat Jabłoni

To nie będzie pierwsza wizyta tego zespołu w naszym mieście. Tym razem jednak duet będzie mógł zaprezentować utwory z albumu, które wyszły już na światło dzienne. Na początku lutego ukazała się ich debiutancka płyta Niemożliwe. Koncert zespołu odbędzie się w Klubie Dom Kultury 15 marca. Niestety, bilety zostały już wyprzedane.

Daria Zawiałow

Kilka dni później swoją nową płytę Helsinki w Lublinie promować będzie Zawiałow. Po świetnie przyjętym  A kysz! zainteresowanie kolejnym albumem wciąż rośnie. Do tej pory ukazały się dwa utwory zapowiadające płytę – Nie dobiję się do ciebie i Szarówka. Posłuchać Darii będzie można 21 marca w Klubie30.

The Dumplings

We wrześniu zeszłego roku premierę miał trzeci album zespołu The Dumplings – Raj. Lublin jest jednym z miast, w którym zespół zagra utwory z tej płyty. Podobnie jak Zawiałow, będzie można ich posłuchać w Klubie30. Koncert odbędzie się 31 marca.

Warto wybrać się też na inne koncerty. W marcu w Lublinie zagrają także: 

Luxtorpeda 2.03 – Klub30

Poparzeni Kawą Trzy 9.03 – Klub30

Fisz Emade Tworzywo 14.03 – Centrum Spotkania Kultur

O.S.T.R. 17.03 – Klub30

Zeus 22.03 – Club Graffiti

Bovska 22.03 – Klub Dom Kultury

Happysad 23.03 – Club Graffiti

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *