2 Dni Dookoła Świata

Dziewczyna na tle gór

Źródło: Organizatorzy

W dniach 3-4 kwietnia startuje druga edycja festiwalu „2 Dni Dookoła Świata”. Na zainteresowanych czeka wiele interesujących atrakcji.

W tym roku Festiwal powraca w zmienionej formie. Zamiast 4 dni mamy tylko 2, ale za to bardziej atrakcyjne. Nie zmienia się jedno — Uczestnictwo w takim wydarzeniu to świetny sposób na to, by zetknąć się z kulturą innych krajów. W programie między innymi spotkanie z uczestnikami programu Erasmus i prezentacje prelegentów z Włoch czy Meksyku
Organizatorem wydarzenia jest Enactus — międzynarodowa organizacja studencka, która łączy przedstawicieli biznesu, środowiska naukowe oraz studentów.
— Ta edycja tak samo, jak poprzednia ma charakter edukacyjny. — mówi Milena Litwin, liderka projektu Culturiosity, jedna z organizatorek.— Adresujemy nasze wydarzenie do szkół ponadgimnazjalnych, ale też do studentów i osób starszych. Mamy już ułożony harmonogram.
Wstęp na festiwal jest wolny. Więcej informacji o całym wydarzeniu tutaj.

Dziewczyna na tle gór
Źródło: Organizatorzy