Nabór do Studenckiego Koła Dziennikarskiego

W najbliższą sobotę (16.03.2019 r.) odbędzie się kolejny nabór do SKD UMCS. Wszyscy chętni będą mile widziani w godz. 12-15 w Chatce Żaka na „pomarańczowych fotelach”. Na miejscu będzie można porozmawiać o szczegółach z przewodniczącą koła – Beatą Pietryczuk.

Jeżeli interesujesz się dziennikarstwem, mediami, promocją i organizacją wydarzeń, to zapraszamy do nas! Tutaj rozwiniesz warsztat pisania, będziesz miał okazję poznania wielu ciekawych redaktorów i dziennikarzy. Twoje teksty będą publikowane na stronie www.polformance.umcs.pl, a także w papierowym wydaniu Polformance. Będziesz miał okazję do dzielenia się swoimi zainteresowaniami oraz spostrzeżeniami. Możesz również pisać recenzje obejrzanych filmów, spektakli teatralnych czy odsłuchanych płyt. Jeśli chcesz, przeprowadzisz wywiady lub poprowadzisz spotkania z osobami ze świata polityki, kultury
i mediów. SKD zajmuje się również pomocą przy organizacji konferencji naukowych oraz wielu wydarzeń uczelnianych. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdą organizacją.

Jeżeli czujesz nudę, chcesz się rozwijać razem z nami – serdecznie zapraszamy i czekamy na Ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *