Stypendia Santander

Santander Universidades ogłosił nabór na 2 programy stypendialne Santander TrepCamp Entrepreneurial Simulator 2019 oraz Santander W50: Preparing Our Women Board Members of Tomorrow. Czas wysyłania zgłoszeń trwa do 26 kwietnia.

Pierwszy z nich skierowany jest do studentów, którzy pragną stać się przedsiębiorcami. Podczas trzytygodniowego szkolenia uczestnicy będą pracować nad innowacyjnym, kompleksowym rozwiązaniem jednego z globalnych wyzwań. Program obejmuje również spotkania z ekspertami oraz wizyty w ośrodkach najlepszych firm. Zwieńczeniem będzie konkurs dla najlepszych projektów. Zwycięzcy otrzymają wsparcie na sfinansowanie projektu.

Aplikować można tutaj: Santander TrepCamp.

Santander W50: Preparing Our Women Board Members of Tomorrow, to z kolei międzynarodowy projekt mentorski organizowany przez Grupę Santander, skierowany do doświadczonych menadżerek i specjalistek. Są to sześciodniowe warsztaty rozwoju kompetencji zawodowych i przywódczych dla kobiet, które przygotowują się do zajęcia najwyższych stanowisk w firmach i organizacjach.

Aplikować można w tym miejscu: Santander W50.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.