• Znamy nominowanych do Plebiscytu MediaTory!

About the author

Maciej Cieciora

Dziennikarz, konferansjer, student. Pochodzę ze Starachowic, mieszkam w Lublinie. Aktualnie należę do Studenckiego Koła Dziennikarskiego UMCS oraz współredaguje magazyn studentów Polformance. Miałem przyjemność pracować i zdobywać nowe doświadczenia w: Telewizja POLSAT, Gazeta Starachowicka – prowadzący dwa internetowe programy- Co Słychać oraz #Sławniprywatnie, Radio ESKA, Echo Dnia Starachowice, TVP3 Kielce. Współprowadziłem również imprezy miejskie, powiatowe oraz wydarzenia kulturalne. Ze światem mediów związany jestem od 5 lat. Byłem również przewodniczącym VII kadencji Młodzieżowej Rady Miasta w Starachowicach. Obecnie studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS w Lublinie.