Konkurs grantowy biura promocji – czas start!

Źródło: www.umcs.pl

Jesteś aktywnym studentem? Działasz w organizacjach studenckich? Zgłoś swój projekt dla szkół ponadgimnazjalnych.

Jak się zgłosić i co trzeba zrobić?

Wystarczy wymyśleć ciekawy projekt o charakterze edukacyjnym oraz promocyjnym, skierowany do uczniów partnerskich szkół ponadgimnazjalnych, a następnie wypełnić wniosek i złożyć go do dr Moniki Baczewskiej-Ciupak: DS. „Femina”, ul. Mariana Langiewicza 20, p. 11., w dniach od 24 października do 13 listopada. Warto, bo pula środków przeznaczona na konkurs to aż 30 tys. zł.

Oceniana jest przede wszystkim innowacyjność, kreatywność i atrakcyjność projektu, realizacja zamierzonych celów oraz zasięg promocji UMCS.

Więcej informacji, w tym szczegółowy regulamin konkursu oraz wniosek, znajdziecie na stronie:

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Źródło: www.umcs.pl