Merry Christmas w walecznym stylu

źródło: mmanews.pl

Dla wiernych kibiców mieszanych sztuk walki czas Bożego Narodzenia rozpoczął się od świątecznej edycji gali TFL 19. W tę sobotę w naszym mieście swoje waleczne serce pokazali zarówno zawodnicy zza granicy, jak i lokalni reprezentanci.

Wśród ich pojawiły się takie nazwiska jak Maciej Guz (Fight Gym Lublin), czy Tomasz Borowiec (Waleczna Lubelszczyzna), którzy zwyciężyli w swoich pojedynkach w formule K-1 (kickboxing). Jednak to dwie walki główne, jak zawsze wzbudziły największe emocje. Zarówno Hubert Szymajda, jak i Cezary Kęsik na ostatnią chwilę dowiedzieli się o zmianach swoich rywali. Niestety dla Szymajdy ten wieczór okazała się pechowy i znany „Małpa” został poddany przez pochodzącego z Finlandii przeciwnika. Tym samym stracił pas w dywizji lekkiej. Natomiast Kęsik, który również reprezentował Lubelszczyznę, bezkompromisowo rozprawił się z Jussi Halonenem i po raz kolejny obronił swój tytuł w kategorii do 84 kilogramów.

W ostatnim czasie Lublin stał się bardzo popularnym kierunkiem dla organizatorów gal MMA. W naszym mieście czuć głód sportowych wrażeń, dlatego już w marcu pojawi się tu kolejne duże wydarzenie – gala FEN 28.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *