Aż 27 osób na ziemi lubelskiej jest pod nadzorem epidemiologicznym. Niedawno wróciły z Włoch.

Jak udało nam się ustalić w zależności od oceny sytuacji, osoby te przechodzą kwarantannę domową- izolacje w domu. W związku z tym zmuszone są do ograniczenia aktywności zawodowej. Na obecną chwilę, w lubelskim nie ma żadnych hospitalizacji, które byłyby konieczne z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem.

Autor: Maciej Cieciora

By Maciej Cieciora

Dziennikarz, konferansjer, student. Szef działu Informacji i Publicystyki w Magazynie Studentów Polformance. Należę do Studenckiego Koła Dziennikarskiego UMCS. Miałem przyjemność pracować i zdobywać nowe doświadczenia w: Telewizja POLSAT, Gazeta Starachowicka – prowadzący dwa internetowe programy- Co Słychać oraz #Sławniprywatnie, Radio ESKA, Echo Dnia Starachowice, TVP3 Kielce. Współprowadziłem również imprezy miejskie, powiatowe oraz wydarzenia kulturalne. Byłem również przewodniczącym VII kadencji Młodzieżowej Rady Miasta w Starachowicach. Obecnie studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS w Lublinie. Ze światem mediów związany jestem od 5 lat.