Podróże małe i duże. II Festiwal Globtroterski Dookoła Świata

źródło: facebook.com/festiwaldookolaswiata

Dla wszystkich tych, którzy są ciekawi świata i uwielbiają poznawać nowe miejsca, Centrum Kultury w Lublinie organizuje coś specjalnego. W dniach 6-8 marca odbędzie się tam druga edycja Festiwalu Globtroterskiego Dookoła Świata, podczas którego nasze miasto odwiedzą goście, którzy sami nieraz zapuszczali się w najdalsze zakątki Ziemi.

Wśród nich znajdują się m.in. Przemysław Kossakowski, który łączy podróże z prowadzeniem swoich programów telewizyjnych (seria Kossakowski. Nieoczywiste, czy Kossakowski. Szósty zmysł) oraz Kamila Kielar – dziewczyna o niezwykłej sile charakteru, która samotnie podążą śladami niedźwiedzi na dzikiej północy.

W ramach festiwalu odbędzie się kilkanaście wydarzeń, wśród których oprócz spotkań, znajdują się również warsztaty, podczas których uczestnicy dowiedzą się, jak przygotować się do każdej podróży.

Wstęp to bilet w cenie 5 zł, natomiast karnet na cały festiwal będzie można kupić za 32 zł w kasie Centrum Kultury. Dodatkowo na warsztaty prowadzone są zapisy drogą mailową: kasa@ck.lublin.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *