Raw Air Lillehammer: Markus Eisenbichler prowadzi, Stoch drugi!

Podczas przełożonego konkursu z Oslo na Lillehammer po pierwszej serii lideruje Markus Eisenbichler. Tuż za nim plasuje się Kamil Stoch, a trzeci jest Ryoyu Kobayashi.

Pierwsza dziesiątka

Na pierwszym miejscu znajduje się Markus Eisenbichler ze skokiem na odległość 138 metrów. Drugi, ze stratą 3,9 punktu plasuje się Kamil Stoch! Trzeci na wirtualnym podium jest Ryoyu Kobayashi. Czwarty jest Peter Prevc, a piąty Robert Johannson. Szósty jest Marius Lindvik, siódmy Stephan Leyhe, a ósmy Michael Hayboeck. Dziesiątkę dopełniają Robert Pedersen oraz Karl Geiger.

Miejsca Polaków

Jako pierwszy z biało-czerwonych na belce startowej pojawił się Maciej Kot, jednak jego skok nie dał awansu do drugiej serii. Podobnie sprawa wygląda z Jakubem Wolnym, którego również nie zobaczymy ponownie podczas dzisiejszych skoków. Piotr Żyła, który skakał w niekorzystnych warunkach uzyskał 124 metry i plasuje się na 21. miejscu. Następnie zaprezentował się Kamil Stoch, który lądując na 135. metrze obecnie jest drugi. Dawid Kubacki uzyskał zaledwie 122,5 metra, przez co obecnie jest dopiero 28.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *