Zajęcia na UMCS zawieszone do odwołania

Zajęcia w trybie online będą realizowane na UMCS do odwołania — informuje w specjalnym rozporządzeniu Rektor UMCS prof. dr hab. Stanisław Michałowski.

W związku z sytuacją epidemiologiczną, Rektor UMCS podjął decyzję o dalszym zawieszeniu zajęć  realizowanych w trybie stacjonarnym na UMCS. Zajęcia dla studentów i doktorantów będą odbywać się tak jak dotychczas w trybie zdalnym za pośrednictwem:

1) Wirtualnego Kampusu UMCS – kampus.umcs.pl;
2) Aplikacji Teams (Office365) – teams.umcs.pl;
3) systemu USOS – usosweb.umcs.pl;
4) służbowej poczty elektronicznej.

Więcej informacji w Zarządzeniu Nr 22/2020 Rektora Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie z dnia 24 marca 2020 r. w sprawie realizacji programów studiów, programów kształcenia doktorantów oraz programów studiów podyplomowych i innych form kształcenia z zastosowaniem metod i technik kształcenia na odległość w związku z przeciwdziałaniem skutkom rozprzestrzeniania się wirusa SARS–COV-2 wśród członków społeczności Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Treść zarządzenia dostępna tutaj.