Finał Pucharu Polski na Arenie Lublin!

Po wielu dniach ogólnopolskiej kwarantanny świat sportu nareszcie się odmraża. Kolejna pozytywna wiadomość napłynęła do nas, a już tym bardziej dla fanów piłki nożnej.

Świat sportu bardzo ucierpiał wskutek ogólnoświatowego Koronawirusa. Przez wiele dni areny sportowe były zmuszone na oczekiwanie na poluzowanie obostrzeń. Dziś po godzinie 11:00 Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek, ogłosił na swoim profilu, że finał Totolotek Pucharu Polski w piłce nożnej będzie mieć miejsce na Arenie Lublin. Mecz pomiędzy finalistami odbędzie się 24 lipca o godzinie 20:00.

– Jestem niesamowicie podekscytowany tym, że finał Pucharu Polski w Piłce Nożnej odbędzie się w Lublinie – mówi Kamil Wroński, student UMCS – Z pewnością tak duże wydarzenie będzie kolejnym elementem promującym sportowe oblicze Lublina, po U20 i U21, które przyciągnęły kilkunastotysięczną publiczność na trybuny. Od dawna przecież się mówi, że Arena Lublin, to jeden z najładniejszych i najnowocześniejszych stadionów w Polsce, dlatego dobrze by było, aby częściej był wykorzystywany w odpowiedni dla niego sposób. Mam tylko nadzieję, że piłkarze wrócą do jeszcze lepszej formy, a rząd „odmrozi” również trybuny i już za niecałe dwa miesiące będziemy mogli emocjonować się rozgrywkami na najwyższym poziomie – dodaje z uśmiechem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *