Chcesz pomóc? Potrzebujesz pomocy? Młodzi Solidarnie

Czas pandemii to trudny okres dla większości osób. Wielu z nich przydałaby się pomoc. Oczywiście nie jest ona możliwa bez wolontariuszy.

Obecna sytuacja wywróciła wielu ludziom życie do góry nogami. Z nieprzewidzianymi trudnościami ciężko jest sobie radzić w pojedynkę. Dlatego Forum Młodych postanowiło zorganizować ogólnopolską akcję społeczną skierowanych do wszystkich tych, którzy potrzebują pomocy. Odrzucając na bok wszelkie polityczne i ideologiczne sprawy młodzi mają zamiar stanąć solidarnie, aby pomóc społeczeństwu. Akcją objęta jest cała Polska.

Chcesz się przyłączyć? Lub może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy?

Jako wolontariusz nie będziesz musiał oddalać się ze swojego miejsca zamieszkania. W poniższej ankiecie zaznaczysz obszar swojego działania i gdy pojawi się ktoś potrzebujący, zostaniesz o tym poinformowany. 

Idealna okazja, aby wykazać swój altruizm i solidarność oraz do rozwoju umiejętności miękkich. 

Kto może dołączyć? Każdy. Akcja jest wolna od jakiegokolwiek politycznego wydźwięku. Liczy się tylko chęć pomocy. 


Jak pomagamy? Na wszelkie sposoby. Przez wyprowadzanie psa do robienia zakupów i w innych sytuacjach w miarę możliwości. Proste, dobre gesty. A wszystko, co musisz na początek zrobić to tylko wypełnić tę ankietę: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfrQwsloBhmcC…/viewform

A może to właśnie ty jesteś osobą potrzebującą, lub taką znasz? Wolontariusze działają z organami lokalnymi, ale jak dobrze wiemy i one nie są wszechwiedzące. Wypełnij ankietę poniżej, a któryś z wolontariuszy na pewno się z tobą skontaktuje. Napisz, w jakiej sprawie potrzebujesz pomocy, skąd jesteś i jakiś kontakt dla ułatwienia współpracy. Nie ma niczego wstydliwego w proszeniu o wsparcie: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfpKhcKSmJiB3…/viewform


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *