Nabór do Studenckiego Koła Dziennikarskiego

Studenckie Koło Dziennikarskie Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie ogłosiło rekrutację. Nowy nabór odbywa się za pomocą elektronicznego formularza i potrwa do 9 listopada.

Jak piszą organizatorzy, każdy kto kocha dziennikarstwo, ma pasję i nie boi się wyzwań, może dołączyć do SKD, które jest wydawcą Polformance.
Organizatorzy zapewniają m.in. szlifowanie warsztatu dziennikarskiego, szkolenia z zakresu pracy dziennikarskiej, pracę w działach: Kultura, Informacje i publicystyka, Sport, Marketing i Public Relations, możliwość produkcji programów internetowych, publikację artykułów na stronie www.polformance.umcs.pl, możliwość przeprowadzania wywiadów z osobistościami ze świata polityki i mediów, możliwość pomocy w organizacji innych wydarzeń uczelnianych.

-W tym roku rozszerzamy nasze działania- tworzymy nowe działy, projekty i w związku z tym szukamy nowych osób, które chcą szlifować swój warsztat dziennikarski razem z nami. To już nie tylko pisanie, ale i wdrażanie umiejętności marketingowych, PR, produkcji programów internetowych i nie tylko. Nie ma na co czekać- trzeba się rejestrować!- zaprasza do wzięcia udziału w rekrutacji Maciej Cieciora, redaktor naczelny Magazynu Polformance

Nabór potrwa od 26 października do 9 listopada.

Poniżej prezentujemy link do wydarzenia na Facebooku oraz bezpośrednio do formularza zgłoszeniowego.

https://www.facebook.com/events/371341757255628/

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfN-YlwEylzDWhHxA-4iMFtaYIT37tfWx4tPsxxpYo9BdMllA/viewform?fbclid=IwAR3OIPy6M70VzDZtNc3aNpYYDV_yZGsfE4xYYVhy9cbsQDfTMPWdN9ODXhk

fot. produkcjaSKD2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *