Kolejna przegrana na koncie siatkarek AZS UMCS Lublin

źródło: azs.umcs.pl

To nie jest dobry okres dla podopiecznych trenera Piotra Fijołka. W minioną sobotę zawodniczki przegrały 1:3 z Popradem Stary Sącz. To już czwarta z rzędu porażka siatkarek. 

W pierwszym secie zawodniczki AZS UMCS kilkakrotnie obejmowały prowadzenie, lecz przeciwniczki szybko je doganiały. Siatkarki jednak nie pozwoliły im objąć prowadzenia i ostatecznie wygrały seta 27:25. 

Druga część spotkania należała do przeciwniczek. Już na wstępie wywalczyły sobie czteropunktową przewagę. Siatkarki AZS UMCS dogoniły zawodniczki z Popradu, jednak nie na tyle, aby wygrać seta. Przegrały go z wynikiem 22:25. 

Kolejne dwa sety wyglądały bardzo podobnie – zaczynały się przewagą drużyny ze Starego Sącza, a akademiczki próbowały nadrabiać stracone punkty. Jednak pomimo chęci walki nie dały rady. Przegrały oba sety (23:25, 19:25), a mecz zakończył się wynikiem 1:3. 

– Uważam, że był to mecz w naszym zasięgu. Mogłyśmy go rozegrać tak, aby wyjść z niego zwycięsko, jednak coś poszło nie po naszej myśli. Myślę, że zabrakło nam skuteczności w końcówkach setów – mówi Zuzanna Urbańska, zawodniczka AZS UMCS Lublin. 

Następny mecz siatkarek odbędzie się 28 listopada z UKS Jedynką Tarnów. 

AZS UMCS Lublin – Poprad Stary Sącz: 1:3 (27:25, 22:25, 23:25, 19:25) 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *