Magda Mołek porozmawia ze studentami UMCS | #meetup_UMCSxSantander

Fot. meetup_UMCSxSandander/Facebook

Już w nadchodzący czwartek, 26 listopada odbędzie się spotkanie na żywo z Magdą Mołek w ramach #meetup_UMCSxSantander. W trakcie rozmowy dziennikarka opowie między innymi o początkach swojej drogi zawodowej oraz zdradzi tajniki pracy dziennikarskiej. Wydarzenie odbędzie się na facebookowym profilu UMCS. 

.

#meetup_UMCSxSantander to cykl spotkań odbywających się online, podczas których prowadzone są rozmowy z osobistościami ze świata mediów, sportu oraz kultury. Dotychczas w ciągu trzech edycji tego wydarzenia można było spotkać takie osoby jak Mateusz Waligóra, Rafał Gębura, Artur Barciś, Beata Tadla czy Hirek Wrona. 26 listopada do tego grona dołączy Magda Mołek*.  

W trakcie spotkania dziennikarka opowie o początkach swojej drogi zawodowej, zdradzi jaki wpływ na decyzje miało jej otoczenie, a także czy korzystała z szans, które los jej nadsyłał. Magda Mołek podzieli się również tajnikami pracy dziennikarza, a także zdradzi przemyślenia, na temat jak przez 25 lat jej kariery zmienił się zawód dziennikarza oraz otaczająca rzeczywistość.

Transmisja na żywo z rozmowy dostępna będzie na facebookowym profilu UMCS, 26 listopada, od godziny 17.00. Spotkanie potrwa godzinę. W trakcie wykładu będzie możliwość zadawania pytań.  

.

Fot. Magda Mołek/Instagram

*Magda Mołek to dziennikarka specjalizująca się w wywiadach z osobami ze świata mediów i kultury. Jej kariera zawodowa rozpoczęła się w regionalnej radiostacji eL w Legnicy oraz TVLublin. Później prowadziła Wydarzenia w TV Puls, Kawę czy herbatę, a także festiwale piosenki w Opolu i Sopocie. W 2004 roku została dziennikarką i prezenterką telewizji TVN, gdzie prowadziła Taniec z Gwiazdami oraz Dzień dobry TVN. Od 2006 do 2020 r. pracowała w TVN Style, gdzie tworzyła program Lekcja styluMiasto kobiet oraz W roli głównej

Obecnie kontynuuje swoją przygodę z dziennikarstwem, choć na własną rękę. Od 2020 roku jest autorką rozmów na kanale W moim stylu na YouTubie, a także jest współautorką podcastu wraz z Joanną Keszką Rozważna i Erotyczna w aplikacji Empik GO. 

Link do wydarzenia na Facebooku.

.

Korekta: Anna Marek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *