Ralph Kamiński Mężczyzną Roku Glamour

www.glamour.pl

Za nami kolejna edycja plebiscytu Kobieta Roku Glamour. 2 listopada miała miejsce wyjątkowa, gdyż transmitowana przez Instagram, gala, gdzie zwycięzcy odbierali statuetki od Redaktor Naczelnej Glamour – Katarzyny Dąbrowskiej. 

Tegoroczna gala była inna niż wszystkie poprzednie. W związku z ograniczeniami epidemiologicznymi organizatorzy nie mogli pozwolić sobie na udział publiczności, kamer i dziennikarzy. Tak jak większość takich wydarzeń i to odbyło się przy pomocy Instagrama.  

Jednym z laureatów w kategorii “Mężczyzna Roku Glamour” został 30-letni muzyk i kompozytor z Jasła, Ralph Kamiński. Gdy Ralph odebrał statuetkę z rąk Redaktor Naczelnej Katarzyny Dąbrowskiej, zaczął żartobliwie: “To pierwsza rzecz, którą mam z firmy Apart”, jednak po chwili zszedł z tonu i szczerze dodał: “Bez kobiet nie jestem w stanie istnieć (…) jestem w tym z Wami!”.  

Katarzyna Dąbrowska zaprosiła potem laureata na kanapę i swoją wypowiedź rozpoczęła od tego, że jest to kategoria wyjątkowa w całym plebiscycie Glamour. Sama nazwa głosi przecież “Kobieta Roku Glamour”, skąd więc pomysł nagradzania mężczyzn? “Ta kategoria wróciła do plebiscytu Kobieta Roku Glamour, rok temu i miałam już taką przyjemność, powiedzieć ze sceny, że kobiety bardzo potrzebują mądrych, inteligentnych, wspierających, świetnych facetów obok siebie i dzisiaj te słowa są tak super aktualne i za to jest ta nagroda, takim jesteś facetem.” – powiedziała Redaktor Naczelna. 

Rok temu Mężczyzną Roku został Krzysztof Zalewski, który po ogłoszeniu wyników nagrał dla Ralpha filmik z gratulacjami. 

Korekta: Kacper Beda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *