W dzień targowy – Targi Rzeczy Ładnych online

Targi Rzeczy Ładnych to wydarzenie oraz platforma promująca polskie marki, projektantów
i design. Już od kilku lat organizowane są trzykrotnie w roku w warszawskim Koneserze. Ponieważ zimowa edycja nie może być zaaranżowana stacjonarnie, organizatorzy postanowili przenieść wydarzenie, które odbędzie się w dniach 5-16 grudnia, do sieci.

Nie ma w kraju większej uczty dla miłośników polskiego wzornictwa niż Targi Rzeczy Ładnych. Labirynty stoisk, ściany obwieszone plakatami młodych, zdolnych artystów, rękodzieła, książki, naturalne kosmetyki, a nawet meble – to wszystko znajdziecie podczas organizowanych dotychczas w Warszawie, a niekiedy w innych miastach targów. Od pierwszej edycji w listopadzie 2013 roku, zostało zorganizowanych osiemnaście takich wydarzeń, trwających po dwa dni. Oprócz tego przez cały rok zainteresowani mogą przeglądać i kupować rzeczy ze strony internetowej targirzeczyładnych.pl, gdzie prezentowanych jest kilkaset marek, a grono twórców cały czas się powiększa. Również na Facebooku nieustannie promowani są artyści współpracujący z TRŁ.

Zimowa edycja, ze względu na obostrzenia, odbędzie się jedynie na stronie internetowej, Instagramie i Facebooku Targów Rzeczy Ładnych. Zaprezentowane zostaną 133 polskie marki wybrane spośród 300 zgłoszeń. Mając na uwadze trudną sytuację twórców, targi początkowo mające trwać do 13 grudnia zostały wydłużone przez organizatorów o trzy dni.  

Ze względu na zbliżające się święta, wydarzenie to jest znakomitą okazją do wyszukania ciekawych prezentów, wsparcia polskich przedsiębiorców i bycia na bieżąco ze współczesnym designem!

Korekta – Anna Marek 

grafika – Facebook TargiRzeczyŁadnych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *