Halo, gracze! 2_(wy)miary gry WIDEO + RPG

źródło: https://www.facebook.com/ack.umcs.chatkazaka/

Akademickie Centrum Kultury UMCS Chatka Żaka szykuje coś specjalnego dla wszystkich fanów nie tylko gier wideo, ale również gier fabularnych, czyli popularnych RPG-ów. 5 i 6 grudnia odbędzie się streaming online „2_(wy)miary gry WIDEO + RPG”.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję stworzyć własnych bohaterów i uniwersum, w którym ci się znajdą. Poznają przydatne techniki aktorskie, by lepiej wczuć się w erpegową postać. Będą również mogli wziąć udział w sesji RPG w aż trzech różnych systemach.

2_(wy)miary gry WIDEO + RPG to wydarzenie, które ma za zadanie udowodnić, że gry wideo i RPG to forma nośnika kultury oraz aktywność, dzięki której można rozwijać się nie tylko osobiście, ale i zawodowo. Gry to kreatywność i twórczość, i to właśnie jest idea, jaka przyświeca w tym roku organizatorom wydarzenia.

Szczegółowy program znajduje się na stronie internetowej UMCS: https://www.umcs.pl/pl/aktualnosci,9419,2-wy-miary-gry-wideo-rpg,96345.chtm?fbclid=IwAR3pdzi3DZCjLhFPl8-RelZ6dz5S7eu6imf_Lbe1vHIdb1va9zbXazeOX7I#page-1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *