Siatkarki zakończyły rok kolejną przegraną

źródło: azs.umcs.pl

W środę siatkarki AZS UMCS przegrały na swojej hali 3:1 z TKS Tomasovią. Był to ich ostatni mecz w tym roku.

W pierwszej partii zawodniczki z Tomaszowa musiały się dużo napracować, aby ostatecznie wygrać seta 28:25. W drugiej części meczu, zielono-białe starały się nadrabiać stracone punkty i cały czas goniły rywalki.  Jednak to nie wystarczyło i przeciwniczki wygrały kolejnego seta. Trzecia partia, okazała się szczęśliwa dla siatkarek UMCS-u. Akademiczki dały z siebie wszystko i pokonały TKS 25:16.

Czwarta część spotkania polegała na grze punkt za punkt. Pomimo chęci walki naszych akademiczek nie udało się zdobyć kolejnego seta. Zawodniczki z Tomaszowa wygrały 25:21 jednocześnie kończąc mecz wynikiem 3:1.

– Zabrakło nam stanowczości w końcówkach, często uciekały nam piłki. Ale myślę, że zagrałyśmy mecz na dobrym poziomie. Nie ukrywam, że był to dobry przeciwnik. Mam nadzieję, że następny mecz pójdzie już po naszej myśli – mówi Zuzanna Urbańska, zawodniczka AZS UMCS Lublin – Myślę, że każda z nas po świętach wróci wypoczęta i zrobimy co w naszej mocy, żeby tych wygranych meczy było więcej. Chcemy zabierać ze sobą jak najwięcej punktów – dodaje.

AZS UMCS Lublin – TKS Tomasovia 1:3 (26:28, 21:25, 25:16, 21:25)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *