Znamy zwycięzców finału The Look Of The Year

Źródło thelookoftheyear.pl

20-letnia Wiktoria Łempicka z Warszawy i 16-letni Tobiasz Gülpinar z Zaboru, będą reprezentantami Polski podczas 37. światowego finału The Look Of The Year w 2021 we Włoszech.

Finał The Look Of The Year transmitowany od 20.00, 8 grudnia ze Sceny Monopolis  w Łodzi był dla fanów mody i modelingu prawdziwą gratką. Początkowo w konkursie miało wziąć udział dwadzieścioro debiutujących, nieznanych dotąd modeli i modelek, wyłonionych za pomocą internetowego castingu. Ostatecznie jednak z powodu kontuzji jednego z uczestników wystąpiło ich dziewiętnaścioro. Modele prezentowali się na wybiegu siedmiokrotnie, zawsze w kreacjach najlepszych polskich projektantów, m.in. Lidii Kality czy duetu Paprocki&Brzozowski. Mimo braku publiczności, każdy mógł obejrzeć transmisję gali i sam esemesowo oddać głos na swojego faworyta, ponieważ oprócz wyboru jury, wyłoniono także laureata publiczności, którym został Dawid Zapała.

Co roku w finale biorą udział modele z ponad pięćdziesięciu krajów, a uczestnictwo w tym konkursie jest dużą szansą na dalszą karierę w modelingu, tak jak było w przypadku gwiazd takich jak m.in. Cindy Crawford czy Kasi Smutniak. Trzymamy więc kciuki za reprezentantów naszego kraju!  

Korekta: Gabriela Kusz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *