Gabriel Chruściel nowym pełnomocnikiem redaktora naczelnego ds. organizacyjnych

Gabriel Chruściel rozpocznie pracę na stanowisku od 1 lutego 2021 roku

Gabriel Chruściel został powołany na nowego pełnomocnika redaktora naczelnego ds. organizacyjnych Magazynu Studentów Politologii i Dziennikarstwa Polformance. Do jego obszaru pracy będzie należała bieżąca organizacja życia redakcji.

Od kiedy rozpocząłem kierować pracami redakcji, powołaliśmy do życia trzy nowe piony- sportu, marketingu i public relations oraz produkcji programów internetowych w naszej redakcji rozpoczęło pracę więcej studentów- obecnie jest ich ponad 50 osób, a nowe osoby cały czas chcą do nas dołączać. Kierowanie pracami tak dużej grupy jest wyzwaniem, któremu cały czas staramy się podołać. W związku z nowymi obowiązkami, które powstały przy powołaniu wcześniej wspomnianych pionów zdecydowałem o powołaniu drugiego zastępcy redaktora naczelnego, do którego zakresu prac będzie należał obszar organizacyjny redakcji. Gabriel Chruściel dołączył do nas w październiku ubiegłego roku, ale jego pracowitość oraz poziom zaangażowania w sprawy redakcji jest niezwykle dla mnie cenny– mówi Maciej Cieciora, redaktor naczelny Polformance.
Czuję się zaszczycony faktem wybrania mnie na tak odpowiedzialne stanowisko. Mam nadzieję, że podołam powierzonym mi obowiązkom oraz razem z innymi stworzymy jeszcze bardziej zgrany zespół. Cieszę się, że Maciej Cieciora zaproponował mi to stanowisko i dostrzegł we mnie osobę godną tej funkcji– mówi Gabriel Chruściel, nowy pełnomocnik redaktora.

Kim jest nowy pełnomocnik?
Gabriel Chruściel to student trzeciego roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej o specjalności marketing medialny na Wydziale Politologii i Dziennikarstwa Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie. Od października 2020 roku współtworzy pion informacji i publicystyki. Na co dzień pracuje jako konsultant infolinii PZU. Pasjonuje się zdrowym gotowaniem, modą oraz podróżami. Jest osobą niezwykle komunikatywną, zorganizowaną oraz konsekwentnie dąży do osiągania swoich celów.

fot. archiwum prywatne