Zimowisko 2021- rekrutacja trwa!

fot. ZUSS UMCS

Koncerty, spotkania z ciekawymi osobistościami, wspólne pieczenie Lubelskiego Cebularza czy porady treningowo- żywieniowe- to tylko część z atrakcji, które czekają na uczestników tegorocznego Zimowiska. Właśnie ruszyła rekrutacja.

W tym roku z powodu pandemii SARS-CoV-2 tradycyjny model tego wydarzenia jest niemożliwy do realizacji, jednak chcemy zabrać studentów w nie mniej ciekawą, ale alternatywną podróż. Nasze czterodniowe Zimowisko będzie obfitować w wydarzenia, podczas których każdy znajdzie coś dla siebiemówi Patryk Bukała, przewodniczący Zarządu Uczelnianego Samorządu Studentów.

Zimowisko odbędzie się w formie zdalnej od 18 do 21 lutego 2021r. Wyjątkiem koncert.

Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS razem z Akademickim Centrum Kultury Chatka Żaka przygotowuje aż dwa koncerty, z czego jeden z nich odbędzie się z udziałem publiczności. Na nowej scenie w Chatce Żaka podczas pierwszego koncertu wystąpią: Anna Karwan– polska piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów. Finalistka siódmej edycji programu talent show TVP2 The Voice of Poland (2016). Laureatka nagrody „Premiery” na 56. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, której utwory mają po kilkanaście milionów wyświetleń w serwisie YouTube oraz Łukasz Jemioła– wokalista, songster, człowiek-piosenka. Specjalizuje się w piosenkach retro i nurcie americana.

Drugi koncert odbędzie się z udziałem publiczności, przed którą wystąpi studencki zespół Kokavice.

Poza muzyczną częścią organizatorzy przygotowali między innymi: wspólne przyrządzanie Lubelskiego Cebularza z Joanną Studnicką– uczestniczką 5. edycji Masterchef Polska TVN, spotkanie z miłośnikiem i pasjonatem wycieczek, który opowie o tym, jak można podróżować w czasie pandemii i nie tylko, odkrywanie na nowo Miasta Lublin – „ZaUMCSuj się w Lublinie”. Studenci dowiedzą się, jak zaparzyć dobrą kawę, zagrają w grę miejską online oraz dowiedzą się, co robić w domu, aby zadbać o swoją kondycję fizyczną. Uczestnicy Zimowiska dowiedzą się również, jak wygląda świat mediów i kulisy pracy z gwiazdami.

To tylko część z atrakcji, które przygotowaliśmy dla naszych studentów. Mamy nadzieję, że ta alternatywna wersja będzie równie ciekawa, co tradycyjna. Czekamy na ludzi, którzy chcą kreatywnie spędzić swój czas, ale i dowiedzieć się wielu nowych rzecz! Z całego serca zapraszam do udziałudodaje przewodniczący ZUSS UMCS Patryk Bukała.

Link do formularza zgłoszeniowego

Wydarzenie na Facebooku