,,Fight Club’’ alternatywą dla Block Party. Najnowsza płyta PRO8L3MU już 30 marca

Cykl wydarzeń o nazwie Block Party miał odbyć się w ubiegłym roku w największych miastach w Polsce. Z racji panującej pandemii, koncerty zostały odwołane. Zamiast gwiazd na żywo, Steez i Oskar proponują płytę z jeszcze większą listą czołowych przedstawicieli polskiej sceny muzycznej. 

Niedługo po odwołaniu Block Party PRO8BL3M ogłosił Block Party Mixtape, który miałby zrekompensować fanom brak koncertów na żywo. Premierowo płyta miała ukazać się pod koniec października, później datę przełożono na luty, po czym ostatecznie duet ogłosił, że pełnoprawny Fight Club pojawi się 30 marca. W zamian za czekanie słuchacze, zamiast paru kawałków, otrzymają pełny album z 18. utworami.  

Nie lada zaskoczeniem jest wybitnie długa lista gości, którzy dograli się na nowy krążek. Na albumie będziemy mogli usłyszeć aż 18. wystąpień gościnnych. Oprócz liczby zadziwia również to, kim są goście. O ile piosenka z Brodką ujrzała światło dzienne już w styczniu, o tyle zapowiedź wystąpień Vito Bambino i Dawida Podsiadło na feacie pojawiła się dopiero dzisiaj. Zadziwiający jest fakt, że większe zaskoczenie wśród fanów wywołało pojawienie się na liście raperów takich jak PIH, Szpaku lub też Paluch niż dwóch wcześniej wspomnianych muzyków.  

Oprócz wyżej wymienionych na płycie pojawią się m.in.: Pezet, Kukon, Sokół, CatchUp czy Kaz Bałagane. Lista gości obejmuje również polskich producentów takich jak: The Returners, DJ Ben, Szamz, czy też Duit.  

Pełną tracklistę znajdziecie poniżej: 

1. Witamy, witamy, witamy 

2. GeForce ft. Kaz Bałagane & Szpaku 

3. Strange Days 

4. A2 ft. Paluch & Luxon 

5. Del Fin Esc Abort ft. Młody Dron & Szamz 

6. Ziemia Obiecana ft. Kukon, PIH & The Returners 

7. Animal Planet ft. Ero & WDZ 

8. Zombie ft. Sokół & Duit 

9. NASCAR ft. CatchUp & Pezet 

10. Fight Club 

11. Freon ft. Dawid Podsiadło & Duit 

12. Żar ft. Brodka 

13. V 

14. Adios 

Posiadacze biletów na Block Party + preorder: 

15. Widnokrąg ft. DJ Ben 

16. Ziemia Obiecana ft. Kukon, PIH & The Returners (PIH remix) 

17. Żar (PRO8L3M Remix) 

Korekta: Kacper Beda

Obrazek wyróżniający: PRO8L3M.PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *