UMCS organizuje szczepienia przeciw COVID-19 dla studentów i pracowników uczelni

Fot. alirazagurmani9272/ Pixabay

Od dziś można zgłosić chęć udziału w akcji szczepienia przeciw COVID-19 organizowanej przez UMCS. Szczepienia skierowane są do studentów oraz pracowników uczelni. Aby to zrobić, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

.

W związku z uruchomieniem “zakładowego” projektu szczepień przeciw SARS-CoV-2, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie zachęca studentów, doktorantów, pracowników UMCS oraz osoby współpracujące z uczelnią, zatrudnione na podstawie umów cywilnoprawnych lub prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą do zgłoszenia deklaracji udziału w akcji szczepienia.

Aby zgłosić taką chęć należy wypełnić formularz zgłoszeniowy do dnia 7 maja br. do godz. 15.00. Decyzję o utworzeniu punktu szczepień, terminie, jak i rodzaju szczepionki podejmie Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych.

Osoby, które zarejestrowały się w ramach Narodowego Programu Szczepień, proszone są o skorzystanie z wyznaczonych terminów szczepień.

.

Korekta: Kacper Beda